Aktuāli

23.04.2014

Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs ar Kanādas ārlietu ministru Džonu Bērdu pārrunās situāciju Ukrainā

25. aprīlī Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs tiksies ar Kanādas ārlietu ministru Džonu Bērdu (John Russell Baird), kas Latvijā vizītē uzturēsies no 25. līdz 27. aprīlim. Vizīte notiek pēc Kanādas puses iniciatīvas plašākas reģionālas vizītes ietvaros.

23.04.2014

Latvijas vēstnieks Juris Maklakovs akreditējas Kirgizstānā

23. aprīlī Biškekā Latvijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Kirgizstānas Republikā Juris Maklakovs svinīgā ceremonijā iesniedza akreditācijas vēstuli Kirgizstānas Valsts prezidentam Almazbekam Atambajevam.

23.04.2014

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs dosies vizītē uz Irānu

No 22. līdz 24. aprīlim notiks Latvijas ārlietu ministra Edgara Rinkēviča oficiālā vizīte uz Irānu. Tā vēsturiski būs pirmā šāda vizīte.

22.04.2014

Latvija atzinīgi vērtē ASV paziņojumu par ASV militāro vienību nosūtīšanu mācībās uz Baltijas valstīm un Poliju

Latvija ir gandarīta par ASV lēmumu nosūtīt militāru vienību mācību ietvaros uz Latviju. Šis ASV solis ir ātra un praktiska rīcība, kas izriet no 16. aprīļa Ziemeļatlantijas padomes lēmuma atbalstīt konkrētu pasākumu īstenošanu, stiprinot kolektīvo aizsardzību visā NATO teritorijā un it īpaši Baltijas valstīs.

22.04.2014

Ārlietu ministrijas pārstāvji tiekas ar ASV kongresmeni Mišelu Bahmani

Drošības politikas un starptautisko organizāciju direkcijas vadītāja - vēstniece Baiba Braže, Ārlietu ministrijas parlamentārais sekretārs Viktors Makarovs un Ārlietu ministrijas valsts sekretāra padomnieks Jānis Kažociņš 22. aprīlī tiekoties ar Republikāņu kongresmeni no Minesotas štata Mišelu Bahmani (Michele Bachmann), pārrunāja Latvijas attiecības ar ASV, sadarbību NATO ietvaros, kā arī situāciju Ukrainas notikumu kontekstā.

22.04.2014

Ārlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks Pēteris Vaivars tiekas ar jauno Maltas vēstnieku Latvijā

22. aprīlī Ārlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks – administratīvais direktors Pēteris Vaivars tikās ar Maltas Republikas vēstnieku Latvijā Prof. Čārlzu L. Mifsudu (Prof. Charles L. Mifsud), kas ieradies akreditācijas vizītē Latvijā.

22.04.2014

Ārlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks Pēteris Vaivars akreditācijas vizītē tiekas ar jauno apustulisko nunciju

22. aprīlī Ārlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks – administratīvais direktors Pēteris Vaivars akreditācijas vizītes ietvaros tikās ar apustulisko nunciju Baltijas valstīs, arhibīskapu Pedro Lopesu Kintanu (Pedro Lopez Quintana).

Arhīvs

Vēstniecību ziņas

23.04.2014

Notiks Rīgas dienas Briselē

No 25. līdz 26. aprīlim Briselē, Molenbēkā norisināsies Rīgas dienas, kas veltītas Rīgai 2014 – Eiropas Kultūras galvaspilsētai.

23.04.2014

Latvijas Kultūras dienā 4. maijā Dublinā varēs zīmēt latviešu rakstus, spēlēt latviešu mūzikas instrumentus un nodarboties ar amatniecību

Latvijas vēstniecība Īrijā sadarbībā ar Latvijas Kultūras dienu Īrijā pastāvīgo rīcības komiteju aicina visus interesentus piedalīties Latvijas Kultūras dienā 4. maijā plkst. 12.00 - 17.00 Dublinas vecpilsētā Temple Bar.

22.04.2014

Ēģiptes tūrisma ministrs ieinteresēts LNO Dž. Verdi operas "Aīda" uzvedumā Kairā

20. aprīlī Latvijas vēstniece Ēģiptē Iveta Šulca tikās ar Ēģiptes tūrisma ministru Hišamu Zazū (Hisham Zaazou). Sarunas laikā tika pārrunāta Ēģiptes iekšpolitika, situācija tūrisma drošībā un iespēja izrādīt Latvijas Nacionālās operas iestudēto (LNO) Dž. Verdi operu "Aīda" Kairā.

22.04.2014

Latvijas vēstniecībā Japānā notiek „Rīga 2014” veltīts tūrisma seminārs

22. aprīlī Latvijas vēstniecībā Japānā sadarbībā ar Latvijas Tūrisma attīstības Valsts aģentūras (TAVA) pārstāvi Japānā Šigejoši Noto (Shigeyoshi Noto) un LIAA pārstāvniecību Japānā notika Rīgai kā Eiropas kultūras galvaspilsētai veltīts seminārs.

22.04.2014

Latvijas vēstnieks Lietuvā universitātēm pasniegs dāvinājumu, akadēmisko rakstu krājumu „Latvieši un Latvija”

22. aprīlī Latvijas vēstnieks Lietuvā Mārtiņš Virsis viesosies Šauļu Universitātes Baltu centrā un Klaipēdas Universitātē. Vizītes laikā vēstnieks abām universitātēm pasniegs dāvinājumu – Latvijas Zinātņu akadēmijas Baltijas stratēģisko pētījumu centra izdoto akadēmisko rakstu krājumu „Latvieši un Latvija” četros sējumos.

17.04.2014

Latvijas vēstniecībā Japānā notiek latviešu kultūras un mūzikas vakars

17. aprīlī turpinot pirms vairākiem gadiem aizsākto tradīciju, Latvijas vēstniecība Japānā sadarbībā ar Japānas – Latvijas mūzikas asociāciju rīkoja 4. latviešu kultūras un mūzikas vakaru, kurā uzstājās japāņu soprāns Komaki Mijabe (Komaki Miyabe) un pianiste Nacu Maekava (Natsu Maekawa) izpildot I. Kalniņa, R. Paula, J. Lūsēna skaņdarbus, kā arī latviešu tautas dziesmas A. Jurjāna apdarē.

Arhīvs