Jaunumi

16.04.2014

Latvija atzinīgi vērtē NATO lēmumu par konkrētiem pasākumiem Alianses drošības stiprināšanai

16. aprīlī Ziemeļatlantijas padome sēdē apstiprināja NATO militāro struktūru priekšlikumus, ko NATO ārlietu ministri uzdeva sagatavot 1. un 2. aprīlī notikušajā sanāksmē, lai stiprinātu sabiedroto spēju reaģēt uz krīzi Ukrainā.

13.04.2014

Vēstniecība Dānijā piedalās konferences organizēšanā saistībā ar Latvijas dalības NATO 10. gadadienu

10. aprīlī Kopenhāgenā norisinājās Latvijas vēstniecības iniciēta un sadarbībā ar partneriem organizēta starptautiska konference „10 gadi pēc pievienošanās NATO: sadarbība aizsardzības jomā starp Dāniju, Lietuvu, Latviju un Igauniju”.

13.04.2014

Vēstnieks K. Ozoliņš apmeklē Dānijas Bruņoto Spēku divīzijas štāba mācības Yellow Knight

9. aprīlī vēstnieks Kaspars Ozoliņš apmeklēja Dānijas Bruņoto Spēku divīzijas štāba mācības Yellow Knight, kuras notika Oksbolas (Oksbøl) bāzē Jitlandē. Desmit dienu mācībās kopā ar divām dāņu brigādēm štāba virsnieku līmenī piedalījās arī brigāde no katras Baltijas valsts.

11.04.2014

EDSO diskusijas dalībnieki aicina valstis izvirzīt augstus mērķus masu iznīcināšanas ieroču neizplatīšanā

10. aprīlī Vīnē notika diskusija par ANO Drošības padomes rezolūciju Nr. 1540, ko vadīja Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) koordinators masu iznīcināšanas ieroču neizplatīšanas jautājumos, Latvijas pārstāvis Raimonds Oškalns.

08.04.2014

Andrejs Pildegovičs: Latvija izveidos augsti profesionālu NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centru

8. aprīlī Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs uzrunāja NATO struktūru un dalībvalstu pārstāvjus, kas ieradušies Rīgā uz NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra izveides konferenci.

04.04.2014

Latvijas vēstniecība Kazahstānā rīko NATO veltītu konferenci

3. aprīlī Latvijas vēstniecība kā NATO kontaktvēstniecība Kazahstānā rīkoja konferenci „NATO un citu starptautisko organizāciju loma Centrālāzijas drošībā,” lai atzīmētu programmas „Partnerattiecības mieram” divdesmitgadi, kā arī desmit gadus kopš Latvijas pievienošanās aliansei.

02.04.2014

Ārlietu ministrs E. Rinkēvičs pauž atbalstu Rīcības plānam dalībai NATO Gruzijai

2. aprīlī Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs turpināja dalību NATO ārlietu ministru sanāksmē Briselē, kur tika apspriesti jautājumi par Gruzijas tuvināšanos NATO un turpmāko NATO klātbūtni Afganistānā.

Arhīvs


NATO's new Strategic Concept

NATO Stratēģiskā koncepcija


"Ko mums nozīmē NATO - skats no Latvijas"

Videoklips, kas tapis pateicoties Latvijas Aizsardzības ministrijas atbalstam (Youtube)


  
Latvijas ceļš uz NATO - no Prāgas līdz Stambulai