Jaunumi

18.09.2014

Latvijas vēstniece Celles trialogā informē par Latvijas drošības politikas prioritātēm

17. septembrī Latvijas vēstniece Vācijā Elita Kuzma uzstājās ar uzrunu Celles trialoga ikgadējā pasākumā, kas pulcē Vācijas politiķus, bruņoto spēku un uzņēmēju pārstāvjus.

05.09.2014

Valsts prezidents NATO samitā izklāsta Latvijas redzējumu par NATO uzdevumiem jaunajā drošības situācijā (Valsts prezidenta kancelejas Preses dienests)

NATO samita otrajā darba dienā, piedaloties sesijā par NATO izaicinājumiem jaunajā drošības situācijā, Valsts prezidents Andris Bērziņš Latvijas valsts vārdā pateicās sabiedrotajiem par kolektīvo solidaritāti Baltijas reģiona drošības pasākumu pastiprināšanas uzsākšanā, par izcilo NATO Eiropas spēku virspavēlnieka darbu un nenovērtējamo atsevišķu sabiedroto ieguldījumu.

05.09.2014

Ārlietu ministrs E. Rinkēvičs: pašreiz redzam mēģinājumus graut starptautisko kārtību

5. septembrī NATO Velsas samitā Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs uzstājās Ārlietu ministru sanāksmē ar starptautisko organizāciju - ES, EDSO, Eiropas Padomes - vadītāju piedalīšanos.

05.09.2014

Edgars Rinkēvičs: NATO jāturpina “atvērto durvju” politika

4. un 5. septembrī Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Latvijas Valsts prezidenta Andra Bērziņa delegācijas sastāvā piedalās NATO Velsas samitā.

03.09.2014

Septembrī norisināsies gadskārtējais ārpolitikas un drošības forums „Rīgas Konference 2014” (The Rīga Conference)

Jau devīto gadu pēc kārtas Rīgā norisināsies Ziemeļeiropā lielākais drošības un ārpolitikas forums „Rīgas Konference 2014”, kas šā gada 12. un 13. septembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā – Gaismas pilī – pulcēs augsta līmeņa ārvalstu drošības un ārpolitikas ekspertus, diplomātus, politiķus, akadēmiķus, uzņēmējus un žurnālistus.

03.09.2014

ASV prezidents: „Baltijas valstis vairs nekad nebūs vienas” (Valsts prezidenta kancelejas Preses dienests)

Šodien, 3.septembrī Valsts prezidents Andris Bērziņš Tallinā darba vizītē piedalījās triju Baltijas valstu prezidentu un ASV prezidenta Baraka Obamas tikšanās, kuras pamatjautājumi skāra Baltijas valstu drošību un aizsardzību NATO ietvaros, kā arī ASV kā Baltijas stratēģiskā partnera iesaisti un atbalstu Baltijai, ņemot vērā situācijas saasināšanos Austrumukrainā un Krievijas agresiju.

Arhīvs

NATO Samiti


NATO's new Strategic Concept

NATO Stratēģiskā koncepcija


"Ko mums nozīmē NATO - skats no Latvijas"

Videoklips, kas tapis pateicoties Latvijas Aizsardzības ministrijas atbalstam (Youtube)


  
Latvijas ceļš uz NATO - no Prāgas līdz Stambulai